ParawanLoVe, czyli parawan dekoracyjny skrojony na miarę Twoich potrzeb

Wykończenia wnętrz

Sprawdź, jak w kilku krokach wybrać tę perfekcyjną ozdobę domu, firmy… i nie tyko!

Parawan dekoracyjny – do jakich wnętrz?

Pierwszym krokiem do idealnie dobranego parawanu jest dobór liczby skrzydeł zgodnie z Twoimi potrzebami. Na polskim rynku home decor oferowane są ozdoby 3-, 4-, 5- i 6-skrzydłowe.

  • Parawany trzyskrzydłowe to doskonała ozdoba do wąskich, małych pomieszczeń. Jeśli masz niewielką sypialnię, a chcesz estetycznie zasłonić łóżko – śmiało sięgaj po dekorację, którą z łatwością schowasz. Rozłożony parawan 3-częściowy pomoże rozdzielić małe pomieszczenie bez konieczności remontu, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca.
  • Parawany z czterema i pięcioma skrzydłami części to warianty, które cieszą się największą popularnością. Nic dziwnego – są uniwersalne, ponieważ pasują zarówno do średnich, jak i dużych wnętrz.
  • Feeby jako jedyny polski wykonawca oferuje parawany z aż 6-ma skrzydłami. Ten najszerszy wariant dekoracji perfekcyjnie prezentuje się w przestronnych pomieszczeniach. Sprawdzi się jako mobilna ścianka działowa pomiędzy stanowiskami pracy, a na stoisku firmowym podczas branżowych targów w oryginalny sposób przedstawi ofertę Twojej firmy. Taki parawan do celów biznesowych jest nie dość, że jest lekki, to jeszcze wygodniejszy niż tradycyjne, toporne rollupy, których części łatwo pogubić lub zepsuć.

 

Mając już wybrany wzór (stawiasz na własny projekt, czy gotowy motyw od specjalistów home decor?) sprawdź, czy Twój wymarzony parawan będzie zadrukowany jednostronnie, czy dwustronnie. Wyjątkową opcję premium stanowią parawany korkowe i obrotowe. Na korkowe ozdoby z łatwością przypniesz notatki, nagrody oraz dyplomy (pinezki nie pozostawiają śladów!), a obrotowe zawiasy pozwolą Ci ustawić skrzydła parawanu pod absolutnie każdym kątem – wedle zapotrzebowania!

Parawany pokojowe na zewnątrz domu?

Znasz już kilka tipów na aranżację parawanu w pomieszczeniu, co jednak z umieszczeniem takiej dekoracji na zewnątrz? Popuść wodze fantazji i… zrób to! 🙂

Parawan to przecież nie tylko oryginalna dekoracja, ale i praktyczny mebel. W ogrodzie posłużyć może zatem jako osłona przed wiatrem lub słońcem, a w plenerze uzupełni tło zdjęciowe o logo Twojej firmy – dobry fotograf nieziemsko wkomponuje tak spersonalizowaną ozdobę do zdjęć (i to bez sztucznego fotoszopowania!)

Odważnie postaw więc na parawan – dekorację uniwersalną, do każdego wnętrza… i nie tylko. Z doświadczenia wiemy, że póki go nie masz, to jeszcze nie wiesz, jak bardzo go potrzebujesz 😉