Plandeki na altany i meble ogrodowe

Wyposażenie ogrodowe

Wykonane z estetycznej tkaniny PCV 650g/m2. Materiał zapewnia wysoką wytrzymałość oraz możliwość wgrzania okien. Okna posiadają podobną gramaturę jak plandeka, dzięki czemu tworzą jednolitą całość. Maksymalna wysokość okna wynosi 130cm. Plandeki sezonowe na altany i ogródki piwne wyposażane są w potrzebny do montażu osprzęt. Dostępne w kolorach: odcienie brązu i ecru.

 

Plandeki na altany zimowe wykonywane są z wytrzymałej tkaniny PE 200g/m2, gdyż jest to tkanina całkowicie wodoodporna i odporna na działanie bardzo niskich temperatur (odporność termiczna tkaniny sięga –40℃). Plandeka PE 200 dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych – ciemna zieleń, granatowy i jasny siwy. Dzięki tej plandece niskim kosztem można zapobiec zniszczeniom wywołanym przez niesprzyjające warunki pogodowe.

Plandeki na altanki doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych

Plandeki ogrodowe

Plandeki na basen dzielimy na dwa rodzaje: zabezpieczające w sezonie oraz poza sezonem. Plandeki zabezpieczające basen w sezonie są z tkaniny PE 200, która dobrze zabezpiecza basen przez zabrudzeniami, trawą, liśćmi oraz dzikimi zwierzętami i owadami. Plandeka jest łatwa w montażu i demontażu. Plandeki przeznaczone na osłonę basenu poza sezonem wykonane są z PCV 630, ponieważ niezbędna jest tkanina odporna na długotrwałe przebywanie w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Plandeki na piaskownicę w zależności od budżetu klienta wykonywane są z tkaniny PE 200 (zalecanej na sezon letni) lub PCV 630 (odpowiedniej na każdą porę roku). Plandeki posiadają podwójne krawędzie oraz zakładki wyposażone w oczka ułatwiające montaż.

Plandeki na meble ogrodowe pełnią funkcję pokrowców. Pokrowce wykonywane są na indywidualny wymiar klienta z tkaniny PE 200. Jest to tkanina, która zapewnia prosty i szybki montaż i demontaż. Pokrowce z tej tkaniny są całkowicie wodoodporne oraz odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Sprawdź ofertę na plandeki do ogrodu i wybierz właściwe rozwiązanie